Wizyta św. Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują sie do niego starannie. Już pod koniec listopada dzieci pilnie uczyły się piosenek i wierszyków. W środę 6 grudnia Maleństwa już od rana czekały na Mikołaja. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się Pani Mikołajowa i Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwani goście wywołali uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Na zakończenie wizyty Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty.